KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929218
nr 1492 9218
H Roda. Signerad a tergo. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:39:33
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)